„Kiedy jedzenie staje się sposobem na radzenie sobie z emocjami”

Grupa terapeutyczna dla osób zmagających się z zaburzeniami odżywiania

To grupa dla osób, które zmagają się z trudną relacją z jedzeniem, swoim ciałem i samymi sobą. Skierowana jest do osób doświadczających napadów objadania, restrykcji, kompulsywnego jedzenia, silnej kontroli, poczucia winy po jedzeniu, niskiej samooceny, lęku przed oceną lub ciągłego niezadowolenia ze swojego wyglądu.

Zaburzenia odżywiania bardzo często nie dotyczą wyłącznie jedzenia. Pod powierzchnią kryją się trudne emocje, napięcie, potrzeba kontroli, perfekcjonizm, samotność, bolesne doświadczenia, presja otoczenia i brak akceptacji siebie. Ta grupa została stworzona po to, aby w bezpiecznej atmosferze zacząć odzyskiwać kontakt ze sobą — bez oceniania, zawstydzania i porównywania się.

Prowadząca: Katarzyna Walczewska — psychoterapeutka uzależnień, specjalistka ds. przeciwdziałania przemocy, biegła sądowa, terapeutka pracująca w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz dialogu motywującym. Od lat wspiera osoby zmagające się z kryzysami emocjonalnymi, uzależnieniami, kompulsjami oraz trudnościami w obszarze samooceny i regulacji emocji.

Podczas spotkań będziemy rozmawiać m.in. o tym:

Szczegóły:

Forma:
Kameralna grupa (6–8 osób).
Czas trwania:
Turnus trwa 10 tygodni
Cena regularna:
1490 zł / osoba
Płatność z góry:
1290 zł / osoba
Płatność ratalna:
Mozliwość 2 rat
Konsultacja kwalifikacyjna:
150 zł